Vizyon ve Misyonumuz

Vizyon ve Misyonumuz Misyonumuz IHI DALGAKIRAN’da, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde, ekonomik ve ahlaki ilkelere, sağlık, güvenlik bilinciyle ve çevreye duyarlı bir iş anlayışıyla çalışıyor, hem çalışanlarımızın, hem de müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın beklentileri doğrultusunda, birey ve topluma saygılı, kanuna sadık, enerji tasarrufuna önem veren bir kurum kültürüyle yola devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Türkiye’de lider turbo kompresör üreticisi olmak, hizmet kalitesini ve ürün kalitesini ilk tercih eden müşteri olarak sürdürülebilirliği sürdürmek. Türkiye’nin ilk ve tek Turbo Kompresör üreticisi olarak, enerjinin fırsat olduğu inancımızla hareket ediyoruz.

Değerlerimiz

Dünyanın önde gelen turbo kompresör makineleri şirketlerinden biri olacak değerleri ve başarılı iş uygulamalarını her zaman takdir eden IHI DALGAKIRAN için Sosyal Sürdürülebilirlik sadece bir ideal değil, şirketin vizyonunu ve misyonunu ve tüm iş ortaklarının ve çalışanlarının günlük çalışmalarını etkileyen bir organizasyon ve yönetim felsefesidir.