Servis Hizmeti
Saha Hizmetleri
Uzman mühendis ve teknisyen kadromuz ile kompresörün kurulum ve devreye alma sürecinden sonra da her türlü ihtiyacınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Türkiye’nin ilk ve tek Turbo Kompresör üretici IHI DALGAKIRAN olarak, konusunda tecrübeli uzman mühendis ve teknisyenlerden oluşan servis ekibimizle Turbo Kompresörlerimizin müşteri sahasında kurulumu ve devreye alınması daha sonra da periyodik bakımları, arıza müdahaleleri için müşteri sahasında hizmet veriyoruz.
Dilovası Servis Merkezi
IHI DALGAKIRAN turbo kompresörlerin güncelleme, yenileme ve revizyon çalışmalarını sahada ve atölyemizde yapabilecek iddialı bir ekibiz. Boya atölyemizin yanı sıra Türkiye’de tek ve dünyada sayılı tesiste bulunan Turbo Kompresör Test Merkezimiz 2018 yılında hizmete girmiştir. Gerek yeni kurulumlarda gerekse revizyon işlemleri sonrasında tüm turbo kompresörlerin test ve analizlerini yapıp müşterilerimize raporluyoruz.
Bakım Anlaşması
Türkiye’nin ilk ve tek Turbo Kompresör üretici IHI DALGAKIRAN olarak, konusunda tecrübeli uzman mühendis ve teknisyenlerden oluşan servis ekibimizle kompresörlerimizin devreye alınmasından sonra periyodik bakımlarıyla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. IHI DALGAKIRAN Turbo kompresörlerinin orijinal bakım parçalarıyla uzun yıllar aynı fiyat garantisi ile bakım anlaşmaları yapıyoruz. Böylelikle orijinal yedek parçalar ile bakımı uzun yıllar IHI DALGAKIRAN güvencesi altında olarak, turbo kompresörünüzün ilk günkü performansıyla uzun yıllar çalışmasına ve beklenmeyen arızaların önüne geçilmesi sağlanıyor.
Garanti Seçenekleri
Türkiye’nin ilk ve tek Turbo Kompresör üretici IHI DALGAKIRAN olarak, size en uygun garanti uzatım şartlarıyla maliyetlerinizi paylaşmaya devam ediyoruz. 5 yıla varan uzatılmış garanti seçenekleri ve standart garanti opsiyonları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için Servis Ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.
Uzatılmış Garanti
Türkiye Dilovası tesislerinde üretilen IHI DALGAKIRAN Turbo Kompresörlerin, ve diğer aksamlarının imalat garantisinin geçerlilik süresi bittiğinde devreye giren uzatılmış garanti paketi ile turbo kompresörünüzün garanti süresini ihtiyaçlarınız doğrultusunda uzatabilirsiniz. Detaylı bilgi için satış sonrası hizmetler yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Tel: +90 850 515 0 112
Eğitim
Türkiye’nin ilk ve tek Turbo Kompresör üretici IHI DALGAKIRAN olarak, konusunda uzman Japon ve Türk mühendislerinden oluşan ekibimizle, sahada verdiğimiz eğitimlerle birlikte Dilovasında bulunan Servis Eğitim Merkezimizde teknik eğitim hizmetleri sağlıyoruz.