Kompresör Özellikleri

IHI DALGAKIRAN Turbo Kompresörleri yalın ve güvenilir yapıları ile bakım ve servis işlemlerini kolaylaştırmakta, işletme maliyetlerinizi minimuma indirmektedir. Böylelikle, üstün teknolojisi ile IHI DALGAKIRAN Turbo kompresörleri işletmeniz için “En İyi Seçiminizdir”.Böylelikle, üstün teknolojisi ile IHI DALGAKIRAN Turbo kompresörleri işletmeniz için “En İyi Seçiminizdir”.

Üretim alanlarında basınçlı hava ihtiyacı sıkça değişmektedir. IHI DALGAKIRAN üretim operasyonlarınız için en iyi çözümü sunmak amacıyla müşterilerine özel optimal dizaynlar öneriyor.

Bakım masraflarını düşürmek amacıyla IHI DALGAKIRAN turbo kompresörleri, yalın ve dayanıklı olarak tasarlanıp üretilmiştir. Bakım prosedürlerini basitleştirmek amacıyla çok çalışan IHI DALGAKIRAN, minimum bakım maliyetleriyle yıllar boyunca sürecek stabil basınçlı hava temini olanaklı hale getirmiştir.

Gelişmiş döner makine teknolojisinin kullanılması birinci sınıf enerji verimliliği sağlar. Bugün karşılaştığımız sıkı enerji tasarrufu ihtiyaçlarını IHI DALGAKIRAN yüksek seviye enerji tasarruflu turbo kompresörleriyle başarılı bir şekilde karşılar.