Çözümlerimiz
Daha sürdürülebilir bir gelecek inşa etmek, inovasyona bağlılık anlamına gelir. Tasarladığımız ve uyguladığımız projeleri sürekli güncelleyerek, doğal kaynakları daha verimli bir şekilde koruyabilmekte; insanlar, işletmeler ve toplumlar için daha değerli sosyal ve ekonomik fırsatlar yaratarak müşterilerimiz için maliyet avantajları sağlamaktayız.
KALICI MİRASLAR YARATMAK
Müşterilerimiz, işletmeleriyle ilgili en iyi sürdürülebilir çözümleri bulmak istiyor. IHI DALGAKIRAN olarak biz de kapasite ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi Turbo Kompresörü bulmalarına yardımcı oluyoruz. Müşterilerimiz için güvenli ve sürdürülebilir hizmetlerin geliştirilmesi IHI DALGAKIRAN olarak en önemli hedefimizdir.
DEĞERLERİMİZ
Müşterilerimizin işletme maliyetlerindeki tasarruf ve sürdürülebilirliklerini başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı oluyoruz. IHI DALGAKIRAN Turbo Kompresörleri ile, müşterilerimizi işletme hedeflerine ulaştırıyor ve onlara uzun ömürlü kompresörlerimizle kalıcı bir miras yaratma konusunda destek veriyoruz.
HİZMETLERİMİZ
Türkiye’nin tamamında satış ve servis hizmeti sunan IHI DALGAKIRAN, ürünlerini Avrupa, Ortadoğu, Türk Cumhuriyetleri ve Afrika pazarlarına sunuyor. Klasik kompresör teknolojilerine göre yüzde 35’e varan enerji tasarrufu sağlayan IHI DALGAKIRAN Turbo Kompresörleri yüzde 100 yağsız basınçlı hava üretmekte, üretim sırasında basınçlı hava ihtiyacı sık değiştiği için müşterilere özel optimal dizaynlar sunmaktadır.
Enerji Tasarrufu
Enerji Tasarrufu
Giderek azalan enerji kaynaklarımız ve paralelinde enerji maliyetlerinin yükselmesi, enerji kaynaklarımızın da sürdürülebilirliğini sınırlamaktadır. Bu nedenle sanayide enerji tasarrufu bir zorunluluk haline gelmiş durumdadır. Klasik kompresör teknolojilerine göre yüzde 35’e varan enerji tasarrufu sağlayan IHI DALGAKIRAN Turbo Kompresörleri ile enerji verimliliğinde lider ve işletmeler için ekonomik çözümler üretiyoruz. AR-GE çalışmalarımızla her geçen gün Turbo Kompresörlerin verimliliği artıyor ve böylece hem işletmelerde maliyetleri düşürüyor hem de ülkemizin enerji kaybını önlüyoruz.